Big Brother smeruje na TV Joj

Aktualizované 29. 8. 2005: Presmerovávanie na TV JOJ je už zrušené, ale naďalej chce z popularity domén ťažiť niekto úplne iný.

Nové šialenstvo sa onedlho rozpúta a tisíce fanúšikov reality show Big Brother hladných po nových informáciach, pikoškách a škandálikoch budú naťukávať do browsera adresy www.bigbrother.sk alebo www.big-brother.sk, ocitnú sa ale u televízie konkurenčnej a to TV JOJ.

Nejde náhodou o klasický špekulatívny nákup domény?

Nuž, zdá sa, že ani nie. Stačí si skontrolovať doménové záznamy na SK-NIC. Podľa nich bol posledný záznam u domény bigbrother.sk realizovaný 2. 12. 2004 a u domény big-brother.sk 7. 6. 2005. Markíza oficiálne oznámila nákup Big Brother 22. 6. 2005.

Markíza si možno ťažkú hlavu z toho nerobí a uspokojí sa i so subdoménou na svojej vlastnej doméne - takže treba naťukávať bigbrother.markiza.sk.

Alebo sa dočkáme i doménového súboja? :-)

Autor:

Kategórie:

 

Komentáre

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený. If you have a Gravatar account associated with the e-mail address you provide, it will be used to display your avatar.

Komentáre sú moderované, čiže zverejnené budú až po schválení. Komentáre s invektívami voči autorovi, mimo tému, vulgárne, spamujúce, budú zmazané.