ESET NOD32 Antivirus 5 Beta Screenshoty

Eset vydal beta verzie piatej generácie svojich produktov ESET NOD32 Antivirus 5 Beta a ESET Smart Security 5 Beta. Krátko testujem ESET NOD32 Antivirus, ktorý disponuje plným rozsahom funkcií, až na konektivitu k ERA, čiže na aktuálnom builde chovanie v sieti neotestujete.

K dispozícii dávam niekoľko rýchlych screenshotov z ESET NOD32 Antivirus 5 Beta:

ESET NOD32 Antivirus 5 Beta ESET NOD32 Antivirus 5 Beta ESET NOD32 Antivirus 5 Beta

ESET NOD32 Antivirus 5 Beta ESET NOD32 Antivirus 5 Beta ESET NOD32 Antivirus 5 Beta

ESET NOD32 Antivirus 5 Beta ESET NOD32 Antivirus 5 Beta

Autor:

Kategórie:

 

Komentáre

mekelle's picture

Trochu mi to pripomina ten balik od Microsofu.
V lete nam doma konci po dvoch rokoch licencia na Eset Smart Security, tak ma caka dilema, ci ju predlzit alebo ist inam. Co poradis ty?

Peter Šlosar's picture

V tomto je velice osemetne radit, pretoze skusenosti jednotlivcov nie su dostatocne reprezentativne na globalizovanie a hromadne testy roznych spolocnosti sa vykonavaju pod roznymi metodikami. NOD pred casom tieto rebricky viedol, dnes ho sice na prvych prieckach predbiehaju niektore antiviry, ale to je vecna hupacka, dnes ten, zajtra onen. Pre mna je podstatne len to, ze NOD je dlhodobo (v horizonte 10 a viac rokov) stale vyborny antivir. K celkovej ochrane domaceho PC by som ale pouzil nie Eset Smart Security, ale kombinaciu Eset Antivir + free Comodo Firewall, pokial u CF neprekaza narocnejsia obsluha.

oliver's picture

Určite nespravite zle ak zabezpečite svoj PC Avirou free a k tomu nejaky firewall.

Komentáre sú moderované, čiže zverejnené budú až po schválení. Komentáre s invektívami voči autorovi, mimo tému, vulgárne, spamujúce, budú zmazané.